Twitter Facebook
Kaleli

Haberler
HABERLER

HAKKIMIZDA

 Şirketimiz, Bursa’da İnşaat Sektörü’nde 35 yıl faaliyet gösteren Kaleli ailesi bünyesindeki ikinci neslin ortak çabası ile yeni bir vizyon ve farklı sektörlerde kendisini geliştirmek amacıyla, 2005 yılında kurulmuştur. 

 

 

2005 yılında başlayan Bambu Parke ithalatı ve “m&h bamboo” tescilli markası ile parke sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. 2007 yılında Bambu Parke ile birlikte Sim İplik ithalatına da başlayan firmamız, kısa sürede Bursa’da tekstil sektöründe kendisine yer edinmiştir.

 

 

Önceki nesillerden firmamıza kalan en büyük miras olan güvenilir ismimiz ile 2011 yılında İnşaat Sektörü’nde de kendisine yeni bir hedef koyan firmamız, Bursa Üçevler bölgesindeki Sevgikent Villaları ile bu hedefteki ilk adımını atmıştır.

 

 

 

Firmamız, 2012 yılına kadar Tekstil sektöründe Sim İplik konusunda kendisini geliştirmiş ve Türkiye’deki birçok üreticinin toptancılığı haricinde, yurtdışından almış olduğu mümessillikler ile birlikte sektördeki yerini daha da güçlendirmiştir. 

 

 

 

Seviyesini her geçen gün bir basamak daha arttıran bir anlayış ile firmamız, 2012 yılında Gıda sektörüne de giriş yapmış ve firma ismini “Mehmet Hakan Kaleli Tesktil Gıda İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.” olarak değiştirmiştir. 

 

 

 

2012 yılında Zeytinyağı ihracatı ile yurtdışında kendisine yeni bir kulvar daha belirlemiş olan firmamız,  yurtdışı ihracatlarının yanı sıra, yurtiçinde de 2014 yılında Bursa Nilüfer Agora Çarşısı’nda ilk perakende “Beyzade Zeytinyağı” dükkanını açmıştır. 

 

 

 

Halen Tekstil, Gıda ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren firmamızın öncelikli hedefi, edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeler ışığında, güvenilir ismimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Bir diğer amacımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişen çağa ayak uydurarak, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden her geçen gün daha ileriye gitmektir. 

 

 

İhtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi ve sorunlarınızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

 

Saygılarımızla…