Twitter Facebook
Kaleli

Haberler
HABERLER

HAKKIMIZDA

 

 “Kaleli”’ nin dürüstlük ve karşılıklı güven anlayışlı temelleri 1968 yılında Bursa’nın en eski çarşılarından Tuzpazarı’nda Mehmet Reşat Kaleli tarafından “Beş Kardeşler Bakkaliyesi” adı altında atıldı. Ticaretin gerekliliklerini yerine getirmesini iyi bilen “Kaleli” kısa zamanda müşterilerinin güvenini kazanmayı başardı.

 

  
    Gıda faaliyetlerinin akabinde, Mehmet Reşat Kaleli’nin çocukları “Numan Kaleli ve Kardeşleri Kol. Şti.” adı altında İnşaat sektörüne girmiş ve Bursa’da öncü bir marka haline gelmiştir. 2005 yılında 3.kuşak olarak unvanını “Mehmet Hakan Kaleli Tekstil Gıda İnşaat San.ve Tic. Ltd.Şti.” adı altında güncelleyip ticari faaliyetlerine devam etmiştir. 2011 yılında İnşaat sektöründe üretim alanında yeni hedefler koymuş, Bursa Üçevler bölgesindeki Sevgikent Villaları ile bu hedefteki ilk adımını atmıştır. 

    Firmamız, 2012 yılına kadar Tekstil sektöründe de Sim İplik konusunda kendisini geliştirmiş ve Türkiye’deki birçok üreticinin toptancılığı haricinde, yurt dışından almış olduğu mümessillikler ile birlikte sektördeki yerini daha da güçlendirmiştir. 2012 yılında Zeytinyağı ihracatı ile yurt dışında kendisine yeni bir kulvar daha belirlemiş olan firmamız,  yurt dışı ihracatlarının yanı sıra, yurt içinde de 2014 yılında Bursa Nilüfer Agora Çarşısında “Beyzade Zeytinyağı” dükkanını açmıştır. 2017 yılında Bursa'nın en eski çarşılarından Tuzpazarı’nda ürün çeşitliliğini arttırma yoluna giderek Kaleli bünyesi altında “Kaleli Gurme” ismiyle yerini almıştır. Halen Tekstil, Gıda ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren firmamızın öncelikli hedefi, edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeler ışığında, güvenilir ismimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Bir diğer amacımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişen çağa ayak uydurarak, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden her geçen gün daha ileriye gitmektir. 
   

  Firmamız kadrolaşma çalışmalarına devam ederken müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmaktadır. Bünyemizde bulunan ürün yelpazesinin yanında müşterilerimize fayda sağlayabilmek adına uzman kadromuzla ürün  ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Önce sağlık ve doğallık ilkesiyle ince eleyip sık dokuyoruz. “Mehmet Hakan Kaleli Tekstil Gıda İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.” yönetimini Mehmet Reşat Kaleli’nin torunları olan Mehmet Kaleli ve Hakan Kaleli  üstlenmektedir.

 

İhtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi ve sorunlarınızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz.  Saygılarımızla...